About Me

Mul on hea meel, et oled minu lehele ühel või teisel põhjusel sattunud. Loodan, et tunned end siin hästi ja leiad kaasa võtmiseks midagi inspireerivat ja ehk mõne põhjuse ka taas külla tulla.

Aga saame tuttavaks! Minu nimi on Kati. Mul on mitu head ametit. Olen maailma parima mehe abikaasa, vanematele tubli laps ja ühe imelise pisipoisi ema. Olles kasvanud perekonnas, kus on neli tüdrukut, on mood ja meigitooted lastetoaga justkui kaasa antud. Kuigi suurema osa oma elust olen pühendunult tegelenud tippspordiga (karatega) siis praegu on minu suurimaks kireks mood ja stilistika. Armastan inimesi lihtsalt vaadata ja ammutada uut energiat kõigest ümbritsevast. Loodetavasti, kõik see, mis mulle positiivseid emotsioone pakub, kumab läbi blogi ja jõuab ka Sinuni.

Sinu tagasiside ja mõtted on alati oodatud.

Rohkem ilusaid hetki!

I’m glad that You’ve have found my page for one reason or another. Hope that you feel well here and can find something inspiring for Yourself.

But let me introduce myself! My name is Kati. I have several good jobs. I’m a wife, for my  parents a good child and the best job in the whole wide world – a mother for a little baby boy. I have grown up in a family with four girls. So clothes and make-up products have always been on hand. I have been doing sports (karate) for the most of my life, but now when I’m not doing sports professionally, my greatest passion is fashion. Love to watch people and get all my good emotions and inspiration from the small things in life. Hope that some of my positivity shines trough my blog to you. 

Your feedback and ideas are always more than welcome!

More beautiful moments!image1 copy 2

With love.

 

Kati logo 2-01